שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות
• 2 שעות הרצאה
• 2 שעות תרגול
ניווט לדף המקצוע
ניווט לדף המקצוע
אחראים
פרופ. חבר רוטבלום רון
מבחנים
מועד א: 10-09-2024
מועד ב: 14-10-2024
קבוצות רישום
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
פישבך 507 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
שלישי |
08:30 - 10:30 |
אולמן 606 |
|
|
|
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
פישבך 507 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
רביעי |
08:30 - 10:30 |
אולמן 607 |
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
דייויס 250 |
| פרופ. חבר רוטבלום רון
|
|
תרגול |
שני |
14:30 - 16:30 |
אולמן 506 |
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
דייויס 250 |
| פרופ. חבר רוטבלום רון
|
|
תרגול |
חמישי |
12:30 - 14:30 |
אולמן 506 |
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
דייויס 250 |
| פרופ. חבר רוטבלום רון
|
|
תרגול |
שלישי |
16:30 - 18:30 |
דייויס 443 |
|
|
|
|
קבוצת רישום |
|
אין מידע אודות שעות לימוד |
|
|
|
|
שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות
• 2 שעות הרצאה
• 2 שעות תרגול
ניווט לדף המקצוע
ניווט לדף המקצוע
אחראים
דר. אלמגור שאול
מבחנים
מועד א: 05-05-2024
-
אולמן 603. 604. 606. 607. 700. 701. 702. 703. 704. 705. 706. 707. 708. 800. 801. 802. 803. 804. 805. 806.
מועד ב: 31-05-2024
קבוצות רישום
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
קאהן 6 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
שני |
16:30 - 18:30 |
טאוב 5 |
| מר שהם אסף
|
|
|
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
קאהן 6 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
שלישי |
15:30 - 17:30 |
טאוב 3 |
| מר נייס אדם
|
|
|
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
קאהן 6 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
רביעי |
08:30 - 10:30 |
טאוב 3 |
| מר גרוס רועי יהודה
|
|
|
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
קאהן 6 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
שני |
08:30 - 10:30 |
טאוב 7 |
| מר חסון איתי
|
|
|
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
קאהן 6 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
רביעי |
16:30 - 18:30 |
טאוב 8 |
| גב. יצחק עומר
|
|
|
|
הרצאה |
שלישי |
10:30 - 12:30 |
אמדו 233 |
| דר. אלמגור שאול
|
|
תרגול |
ראשון |
14:30 - 16:30 |
אולמן 603 |
| מר ירושלמי אלון
|
|
|
|
הרצאה |
שלישי |
10:30 - 12:30 |
אמדו 233 |
| דר. אלמגור שאול
|
|
תרגול |
חמישי |
10:30 - 12:30 |
דייויס 641 |
| גב. אגמון שונית
|
|
|
|
הרצאה |
שלישי |
10:30 - 12:30 |
אמדו 233 |
| דר. אלמגור שאול
|
|
תרגול |
חמישי |
08:30 - 10:30 |
טאוב 5 |
| גב. זיו הילה
|
|
|
|
קבוצת רישום |
|
אין מידע אודות שעות לימוד |
|
|
|
|
שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות
• 2 שעות הרצאה
• 2 שעות תרגול
ניווט לדף המקצוע
ניווט לדף המקצוע
אחראים
פרופ. חבר רוטבלום רון
קבוצות רישום
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
אולמן 310 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
שלישי |
08:30 - 10:30 |
טאוב 9 |
| מר חסון איתי
|
|
|
|
הרצאה |
ראשון |
10:30 - 12:30 |
אולמן 310 |
| דר. שינולד שרי
|
|
תרגול |
רביעי |
08:30 - 10:30 |
טאוב 8 |
| גב. אגמון שונית
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
טאוב 7 |
| פרופ. חבר רוטבלום רון
|
|
תרגול |
שני |
14:30 - 16:30 |
אולמן 603 |
| גב. חנניה דגנית
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
טאוב 7 |
| פרופ. חבר רוטבלום רון
|
|
תרגול |
חמישי |
12:30 - 14:30 |
טאוב 5 |
| גב. חנניה דגנית
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
טאוב 7 |
| פרופ. חבר רוטבלום רון
|
|
תרגול |
שלישי |
16:30 - 18:30 |
אולמן 301 |
| גב. רוט סתיו
|
|
|
|
קבוצת רישום |
|
אין מידע אודות שעות לימוד |
|
|
|
|