מידע כללי
חזרה על מושגים בסיסיים בהסתברות. שערוך. תהליכים אקראיים בזמן רציף ובזמן בדיד. תהליכים אקראיים גאוסיים. מעבר אותות במערכות לינאריות. אנליזה ספקטרלית. סינון לינארי. רעשים פיסיקליים במערכות, מקורות רעש ברשתות חשמליות. תהליכי מרקוב.
פקולטה: הנדסת חשמל ומחשבים
|תואר ראשון
מקצועות קדם
(44130 - אותות ומערכות ו- 94412 - הסתברות מ) או (44130 - אותות ומערכות ו- 104222 - תורת ההסתברות) או (44130 - אותות ומערכות ו- 104034 - מבוא להסתברות ח') או (44131 - אותות ומערכות ו- 104034 - מבוא להסתברות ח') או (44131 - אותות ומערכות ו- 104222 - תורת ההסתברות) או (44131 - אותות ומערכות ו- 94412 - הסתברות מ)
מקצועות ללא זיכוי נוסף
84733 86733 - תהליכים אקראיים במערכות אויר-חלל
ספרי המקצוע
- Introduction to probability models
- Introduction to probability models - Ross, Sheldon M.
- Introduction to probability models - Ross, Sheldon M.
- Probability and random processes : an introduction for applied scientists and engineers - Davenport, Wilbur B.
- Probability and random processes for electrical engineering - Leon-Garcia, Alberto
- Probability, random variables, and stochastic processes - Papoulis, Athanasios
- Probability, statistics, and random processes for electrical engineering - Leon-Garcia, Alberto
- Random processes for engineers - Hajek, Bruce
מידע סמסטריאלי
שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות • 2 שעות הרצאה • 1 שעות תרגול
אחראים
פרופ. חבר מיכאלי תומר
הערות
-
סדנאות רשות, לבחירתכם אחת מהר"מ: ימי א, 15.30-16.30, פישבך 504 ימי ב, 9.30-10.30, פישבך 504
קבוצות רישום
|
|
|
|
|
|
|
|
שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות • 2 שעות הרצאה • 1 שעות תרגול
אחראים
פרופ. אתר רמי
הערות
-
סדנאות רשות, לבחירתכם אחת מהר"מ: ימי ד', 09.30-10.30, אולמן 506 ימי ד', 15.30-16.30, אולמן 306 ימי ה', 13.30-14.30, אולמן 708 מתרגלי סדנאות: איתי שופרו ובת שבע איינבינדר
-
מתרגלים: איתי שופרו (גם אחראי), נועה שהם ועידו כהן
-
בודקי תרגילים: קטי פודיאצ'ב ואוראל ציוני
קבוצות רישום
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות • 2 שעות הרצאה • 1 שעות תרגול
אחראים
פרופ. חבר מיכאלי תומר
הערות
-
סדנאות רשות, לבחירתכם אחת מהר"מ: ימי ב, 17.30-18.30, אולמן 507 ימי ד, 9.30-10.30, אולמן 310 מתרגלי סדנאות : איתי שופרו ואב זיסלמן
-
מתרגלים אחראיים: חן זנו, אב זיסלמן ועידו כהן
-
בודקת תרגילים: קטי פודיאצ'ב
קבוצות רישום
|
|
|
|
|
|
|
|