שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות
• 2 שעות הרצאה
• 1 שעות תרגול
ניווט לדף המקצוע
ניווט לדף המקצוע
מבחנים
מועד א: 19-09-2024
מועד ב: 25-10-2024
קבוצות רישום
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
סגו 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
|
|
תרגול |
שני |
16:30 - 17:30 |
אמדו 233 |
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
סגו 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
|
|
תרגול |
שלישי |
10:30 - 11:30 |
אולמן 503 |
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
סגו 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
|
|
תרגול |
ראשון |
13:30 - 14:30 |
אולמן 503 |
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
סגו 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
|
|
תרגול |
שני |
14:30 - 15:30 |
אולמן 503 |
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
פיסיקה 323 |
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
שלישי |
14:30 - 15:30 |
אולמן 504 |
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
פיסיקה 323 |
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
חמישי |
10:30 - 11:30 |
אולמן 503 |
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
פיסיקה 323 |
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
רביעי |
11:30 - 12:30 |
אולמן 506 |
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
פיסיקה 323 |
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
שלישי |
11:30 - 12:30 |
אולמן 503 |
|
|
|
|
קבוצת רישום |
|
אין מידע אודות שעות לימוד |
|
|
|
|
|
קבוצת רישום |
|
אין מידע אודות שעות לימוד |
|
|
|
|
שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות
• 2 שעות הרצאה
• 1 שעות תרגול
ניווט לדף המקצוע
ניווט לדף המקצוע
אחראים
דר. וייץ דוד
מבחנים
מועד א: 16-04-2024
-
אולמן 100. 103. 104. 105. 201. 202. 203. 205. 300. 301. 304. 305. 306. 310.
מועד ב: 26-05-2024
קבוצות רישום
|
הרצאה |
שני |
10:30 - 12:30 |
טאוב 2 |
| דר. וייץ דוד
|
|
תרגול |
ראשון |
11:30 - 12:30 |
טאוב 4 |
| מר רון עטר
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
10:30 - 12:30 |
טאוב 2 |
| דר. וייץ דוד
|
|
תרגול |
שלישי |
11:30 - 12:30 |
טאוב 5 |
| גב. הוברמן עינב
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
10:30 - 12:30 |
טאוב 2 |
| דר. וייץ דוד
|
|
תרגול |
שלישי |
14:30 - 15:30 |
טאוב 8 |
| גב. אברהם הדס
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
טאוב 5 |
| גב. גנץ עמית
|
|
תרגול |
רביעי |
16:30 - 17:30 |
טאוב 4 |
| מר יעבץ יואב
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
טאוב 5 |
| גב. גנץ עמית
|
|
תרגול |
שני |
16:30 - 17:30 |
טאוב 6 |
| מר שפיגלמן יהונתן
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
10:30 - 12:30 |
טאוב 5 |
| גב. גנץ עמית
|
|
תרגול |
שני |
14:30 - 15:30 |
טאוב 6 |
| מר היקרי עברי
|
|
|
|
קבוצת רישום |
|
אין מידע אודות שעות לימוד |
|
|
|
|
שעות שבועיות
3 נקודות אקדמיות
• 2 שעות הרצאה
• 1 שעות תרגול
ניווט לדף המקצוע
ניווט לדף המקצוע
אחראים
פרופ. שכנאי הדס
קבוצות רישום
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
טאוב 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
שני |
16:30 - 17:30 |
טאוב 9 |
| מר כהן תומר
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
טאוב 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
שלישי |
10:30 - 11:30 |
טאוב 9 |
| גב. אברהם הדס
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
טאוב 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
ראשון |
13:30 - 14:30 |
טאוב 9 |
| מר שהלה רוברט
|
|
|
|
הרצאה |
שני |
12:30 - 14:30 |
טאוב 1 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
שני |
14:30 - 15:30 |
טאוב 6 |
| מר בר-שלום גיא
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
טאוב 2 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
שלישי |
14:30 - 15:30 |
טאוב 2 |
| גב. גנץ עמית
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
טאוב 2 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
חמישי |
10:30 - 11:30 |
אולמן 604 |
| גב. לוי רומי
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
טאוב 2 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
רביעי |
11:30 - 12:30 |
טאוב 6 |
| גב. הוברמן עינב
|
|
|
|
הרצאה |
רביעי |
14:30 - 16:30 |
טאוב 2 |
| פרופ. חבר שורץ רועי
| פרופ. שכנאי הדס
|
|
תרגול |
שלישי |
11:30 - 12:30 |
טאוב 9 |
| מר בלוך איתן
|
|
|
|
קבוצת רישום |
|
אין מידע אודות שעות לימוד |
|
|
|
|