Weekly Hours
3 Academic Credit
• 2 Lecture Hours
• 2 Discussion Hours
Responsible(s)
Shai Meltzman
Notes
Exams
Session A: 13-09-2024
Session B: 15-10-2024
Registration Groups
11
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Tuesday |
16:30 - 18:30 |
אמדו 233 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Sunday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 507 |
| Maayan Suissa
|
|
|
12
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Tuesday |
16:30 - 18:30 |
אמדו 233 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Monday |
10:30 - 12:30 |
אולמן 301 |
| Maayan Suissa
|
|
|
21
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
כימיה 1 |
| Shaul Michaelson
|
|
Exercise |
Tuesday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 305 |
| Dana Shkolnik
|
|
|
22
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
כימיה 1 |
| Shaul Michaelson
|
|
Exercise |
Thursday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 104 |
| Dana Shkolnik
|
|
|
69
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Enrollment Group |
|
No information regarding course hours |
|
|
|
|
77
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Enrollment Group |
|
No information regarding course hours |
|
|
|
|
Weekly Hours
3 Academic Credit
• 2 Lecture Hours
• 2 Discussion Hours
Responsible(s)
Nadav Amdursky
Notes
-
הר-20 לוותיקים שאצלם המקצוע בחירה
מתוך רשימת מקצועות. הרישום על בסיס
מקום פנוי.
-
הר-10 ברישום המוקדם מוצעת לסטו.מ-
הנ.אוויר', חומרים-פיסיקה,ביו-רפואה,
ביורפואה-פיסיקה וביואינפורמטיקה.
-
הר-30 ברישום המוקדם להנ.אזרחית -
מוצעת לסטו. ממסלולי הנדסה אזרחית.
-
הר-30 ברישום מוקדם עבור סט'
-
מהנ. מכונות ומסלול חינוך מכונות.
-
קבוצה 86 מיועדת לבינלאומי.
Exams
Session A: 08-05-2024
-
אולמן 503. 504. 505. 506. 507. 600. 601. 602. 603. 604. 605. 606. 607. 700. 701. 702. 703. 704. 705. 706. 707. 708. 800. 801. 802. 803. 804. 805. 806.
Session B: 02-06-2024
Session A (International School): 10-03-2024
Session B (International School): 20-03-2024
Registration Groups
11
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
דייויס 250 |
| Nadav Amdursky
|
|
Exercise |
Sunday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 701 |
| Mahdi Hasan
|
|
|
12
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
דייויס 250 |
| Nadav Amdursky
|
|
Exercise |
Monday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 701 |
| Tamer Saiaede
|
|
|
13
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
דייויס 250 |
| Nadav Amdursky
|
|
Exercise |
Tuesday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 708 |
| Tamer Saiaede
|
|
|
14
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
דייויס 250 |
| Nadav Amdursky
|
|
Exercise |
Wednesday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 701 |
| Maayan Suissa
|
|
|
15
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
דייויס 250 |
| Nadav Amdursky
|
|
Exercise |
Monday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 501 |
| Yair Rajmiel
|
|
|
21
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
סגו 1 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Wednesday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 802 |
| Tarek Tarabeh
|
|
|
22
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
סגו 1 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Monday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 708 |
| Yam Alalouf
|
|
|
23
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
סגו 1 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Tuesday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 801 |
| Mahdi Hasan
|
|
|
24
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
סגו 1 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Wednesday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 801 |
| Yam Alalouf
|
|
|
31
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
סגו 1 |
| Ailie Marx
|
|
Exercise |
Sunday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 708 |
| Tomer Ianovici
|
|
|
32
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
סגו 1 |
| Ailie Marx
|
|
Exercise |
Monday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 805 |
| Dana Shkolnik
|
|
|
33
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
סגו 1 |
| Ailie Marx
|
|
Exercise |
Tuesday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 501 |
| Maayan Suissa
|
|
|
34
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Sunday |
09:30 - 11:30 |
סגו 1 |
| Ailie Marx
|
|
Exercise |
Wednesday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 501 |
| Tomer Ianovici
|
|
|
69
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Enrollment Group |
|
No information regarding course hours |
|
|
|
|
86
|
Teaching language: English
|
|
Lecture |
Sunday |
12:30 - 14:30 |
דייויס 442 |
| Ailie Marx
|
|
Lecture |
Tuesday |
14:30 - 16:30 |
כימיה 2 |
| Ailie Marx
|
|
Exercise |
Sunday |
08:30 - 10:30 |
דייויס 440 |
|
|
Exercise |
Wednesday |
12:30 - 14:30 |
דייויס 441 |
|
|
|
Weekly Hours
3 Academic Credit
• 2 Lecture Hours
• 2 Discussion Hours
Responsible(s)
Shai Meltzman
Notes
Registration Groups
11
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Tuesday |
16:30 - 18:30 |
אמדו 234 |
| Shaul Michaelson
|
|
Exercise |
Sunday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 707 |
| Maayan Suissa
|
|
|
12
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Tuesday |
16:30 - 18:30 |
אמדו 234 |
| Shaul Michaelson
|
|
Exercise |
Monday |
10:30 - 12:30 |
אולמן 503 |
| Maayan Suissa
|
|
|
21
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
אולמן 503 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Tuesday |
14:30 - 16:30 |
אולמן 506 |
| Tarek Tarabeh
|
|
|
22
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Lecture |
Monday |
16:30 - 18:30 |
אולמן 503 |
| Shai Meltzman
|
|
Exercise |
Thursday |
12:30 - 14:30 |
אולמן 801 |
| Michael Yu
|
|
|
69
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Enrollment Group |
|
No information regarding course hours |
|
|
|
|
77
|
Teaching language: Hebrew
|
|
Enrollment Group |
|
No information regarding course hours |
|
|
|
|